Admin, Yan Etkileri Yorumu


Yan Etkileri hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Yan Etkileri konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin, 28.01.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

SULE AKIN
13.08.2015
BEN AYAKLARIMA SURDUM BİR KAC SAAT SONRA AYAKLARIM ÖDEM OLDU YANI SİSTİ ÖNCE ONDAN OLDUGUNU ANLIYAMADIM DİR KAC GUN SURMEDIN ŞİŞLERİM İNDİ DENEMEK İÇİN TEKRAR SURDUM TEKRAR ŞİŞTİ ANLADIMKI ONDAN OLDU AMA BU ARADA TANSIYON ILACI ILE ALMAYINIZ DİYOR BEN TANSİYON İLACI KULLANIYORUM BENKI ONDAN BÖYLE OLDU DİYE DÜSÜNÜYORUM


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Kantaron, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018