selin, Yan Etkileri Yorumu


dün ilk defa aldım. yarım çay kaşığı tüketilir yazıyordu bir yerde ben de yarım çay kaşığı içtim. reflüye iyi geldiği yazıyordu ve hakkaten bugün hiç reflü sıkıntısı çekmedim ama dün içtikten hemen sonra ağlama krizlerine girdim ve ağlamaktan uyuyamadım. çok eski bir konuyu kafama takıp iyice kafayı yedim. uyku ilacı almama rağmen uyuyamadım. kantaron bana iyi gelmedi sanıyorum.

selin, 18.11.2014 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

Crasher
06.06.2015
Selin hanım
Kantaron yağının bilinen yan etkileri arasında bu türden bir şikayete rastlanmamış.Siz başka ilaç kullanıyor musunuz? yani yağ ve ilacı beraber kullanmadığınıza eminseniz sorun olacağını sanmıyorum(yaklaşık 10 senedir kantaronu araçların kesinlikle geçemediği yüksek bölgelerden toplayıp yağını ve çayını hazırlayıp tüketen ve başka insanlarlada paylaşan biri olarak söylüyorum)

aslan
16.02.2015
sarı ekstratını kullandım varikosel hastalığına yakalandım ama yan etkılerınde böyle bıse yazmıyordu ben de öle duşundum amelıyat oldum..biraz zaman geçti 2 ay sonra tekrar kullanmaya başladım aynı sekılde takrar agrı gırdı..bıraktım agrı geçti COK CİDDİ BİR DURUM..


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Kantaron, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018